Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi Átjelentkezés? I...

Egyetemi Átjelentkezés? I félévesként hallgatói szerződésre, NYME földrajz szakáról SZTE vagy PTE földrajz szakára? EZ hogy működik?

Figyelt kérdés

Az átjelentkezési kérelemhez valamilyen űrlapot, vagy segítséget hol tudok szerezni?

Ennek a leadása milyen határidővel jár?

Fontos lenne számomra, hogy továbbra is állami finanszírozású képzésre kerülhessek. Erre van esély?

A felvételi pontom alapján bekerültem volna a SZTE-re, remélhetőleg a felvett tárgyaimat azért tűrhetően tudom teljesíteni - Ez milyen módon befolyásolja majd az átjelentkezést?

Kérem szíveskedjék tájékoztatni arról, hogy milyen költségek terhelnek majd előreláthatóan az átjelentkezés és beiratkozás, illetve a tantárgyak esetleges megfeleltetése... stb. kapcsán!


2012. nov. 18. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetemen belül sem lehet csak így ide-oda jelentkezgetni. Rendes felvételi eljárás során kell jelentkezni a kívánt helyre, a másikon pedig megszüntetni a jogviszonyt.
2012. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem mondták, hogy félévek végén jan 30 és aug 30 körül van ilyen ÁTJELENTKEZÉSI lehetőség, erről te nem tudsz valamit??
2012. nov. 19. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!