Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretem a matekot és a reál...

Szeretem a matekot és a reál tárgyakat. Merre tovább?

Figyelt kérdés

Orvos nem szeretnék lenni. Esetleg valamilyen mérnök? Lányként milyen mérnök lehetek? Bio- és vegyészmérnököt leszámítva.

16/l


2012. nov. 13. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a gondod a biomérnöki szakkal? Nekem kb álmom, de semmi esélyem nem lenne bennmaradni.
2012. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen bármilyen mérnök lehetsz. Be is baszna ha nem lehetnél mondjuk gépészmérnök azért mert lány vagy :DD

18/f

2012. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább a fizika jobban érdekel, mint a biológia vagy a kémia. Építész, gépész, építő és villamosmérnöki "szakról" hallottam már. Ezeken kívül milyenek vannak még? Vagy a felsoroltak közül bármelyiket választhatom lányként? Nem lenne fura egy lány, mint gépész vagy villamosmérnök? Érdekel a fizika "elektromos" része meg kicsit a gépek is, mint a "házak tervezése"..
2012. nov. 13. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát annyi szent hogy nincs sok lány se villamos se gépész szakon, de akik vannak azokat kb a tenyerükön hordozzák a fiúk :P
2012. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BME villamos- és gépészmérnökin kívül van mechatronika (elvileg a keverékük), járműtervezés, logisztika, ezeken mind-mind sok a fizika... de ha szereted a fizikát és elég őrült vagy, gyere fizikára :D
2012. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!