Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Észreveszik azt, ha már nincs...

Észreveszik azt, ha már nincs államilag finanszírozott félévem, de mesterképzésre a jelentkezési lapot úgy adom be, hogy 10 államilag támogatott félévet tüntetek csak fel?

Figyelt kérdés
Van két diplomám. Egy 4 éves alap főiskolai szak és egy 2 éves mesterképzésem. Egyiket Nyíregyházán, másik Debrecenben csináltam. DE már mind a 12 félévemet elhasználtam. Sőt, félévvel már többet is. De azt nem vették észre a TO-n, így nem kellett még költségtérítést fizetnem. Ha most beadom úgy egy két félévem msc képzésre, hogy csak 10 félévet adok meg, akkor rájönnek, hogy nekem már nincs állami félévem? Reménykedjek? Ha ez kiderül, akkor kegyetlenül átpakolnak (ha felvesznek a mesterképzésre) költségesre? Vagy ilyenkor mit tesznek?
2012. nov. 12. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
jav: két féléves msc képzésre.
2012. nov. 12. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de valami nem oké nálad. Igazából a kutyát nem érdekli, hány féléved van, mivel megvan a diplomád már mesterképzésen, így el sem kezdheted államin.


Egyébként lehet bajod, mert hazugságot írsz alá.

2012. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg nem veszik észre. én se írtam be mikor a mostani szakomra beiratkoztam, hogy már elhasználtam két félévet régebben. de nekem nem is számít igazából, mert azt nem fejeztem be és még messze van a 12 félév. de ha már egyszer van mester diplomád, akkor az tuti cinkes.
2012. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!