Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék megtudni mindent a...

Szeretnék megtudni mindent a Nyíregyházi sziksziről, és h jó-e a suli?

Figyelt kérdés

A közgazdasági szakról mindent szeretnék tudni.

Milyen a suli?

Milyenek a tanárok?

Milyen a suli??

Milyen sportok vannak ott??

Tantárgyak.. Stb..


2012. nov. 3. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hely, bár az utóbbi években mintha hígulna a színvonal, de lehet hogy csak én látom így, vagy hogy ez általános...

A tanárok változó jelleműek, mint minden intézményben, de a többségük jól magyaráz, általában korrekten osztályoz. Közgáz szakmacsoportban vannak közgazdasági tárgyak, amelyek nagyon sokat segíthetnek később azoknak, akik ilyen irányban tanulnak tovább - én mondjuk 12.-ben már pont lesz*rtam őket, mert másfelé kacsintgattam :)

Éppen a szakmai tárgyak miatt másokból kevesebb az óraszám. Második idegen nyelv pl. nincs, azt kell tanulnod, amit általánosban tanultál. Biológia és kémia csak első évben van, fizika és földrajz pedig másodikban. Harmadikban kell választani egy tárgyat, amit szeretnél 3.-ban és 4.-ben tanulni, ez lehet földrajz, számtech vagy fizika (utóbbiból csoport tudomásom szerint nem nagyon szokott indulni, annyira megmozgatja a népeket...) Az én időmben lehetett választani, hogy a választottból vagy a szakmaiból érettségizünk, ma már nem tudom, hogy megy, hallottam mindenfélét, nem akarlak összezavarni :)

A sportot nagyban kerültem, de ha jól rémlik, volt floorball, foci, kosár.


Megjelölted végül? Csaj vagy?:D

2013. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót :)
2013. máj. 11. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
A gépírás nekem nem szimpi.
2023. jún. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!