Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz, hogy valaki orvosi...

Liza345 kérdése:

Ahhoz, hogy valaki orvosi egyetemre mehessen miket kell tudjon?

Figyelt kérdés
Gondolom a biológia,kémia az alap. De ezek mellett a matek-et is tökéletesen kell tudni? Na és a fizika ? Én matekből nagyon gyenge vagyok.... a fizikát meg se emlittem...de a biológia megy a legjobban. Meg a kémia se a legrosszabb.. (10-ik osztályos vagyok..)

2012. okt. 28. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Két tárgyból kell emelt: biológia és mell kémia vagy fizika.

Az egyetemen nincs matek, csak egy kis statisztika, de fizika és kémia van.

2012. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem....én jelenleg most Matematika-Informatika szakon vagyok és heti csak 2 biológia és kémia óránk van. Gondolom ez édes kevés ahhoz, hogy orvosira be jussak...Az lenne a kérdésem, hogy most 10 osztálytól járjak plusz órákra vagy csak 11-től...
2012. okt. 28. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvosi az álmod, akkor minél hamarább elkezdesz külön órákra járni annál könnyebb lesz bekerülni... a matek nem annyira kell... a kémia se... kémiát első évbe fogjátok nyomni, hogy lássák, hogy kik valóak orvosira és kik nem... inkább biokémiád lesz majd... és biz lesz biofizikád is... de ezek egyike sem hasonlít azokra a tantárgyakra amiket most tanulsz "kémia" és "fizika" név alatt.... Sok sikert!
2012. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!