Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek így lenne értelme?

Szerintetek így lenne értelme?

Figyelt kérdés

MA érettségiztem közép szinten matekból. Májusba emeltezni szeretnék, de van egy olyan érzésem hogy nem lesz 5ös az érettségim, mert elrontottam egy 17 pontos feladatot. Jó persze részpontokat kaphatok, de mégis úgy érzem hogy nagyon gyengén sikerült. A 4es tuti meg van, de ugye az 5ös volt a cél. Tegyük fel 4es lesz az érettségim. Akkor lenne értelme emelteznem, kidobni több tízezer forintot tanárra?

Az a baj, hogy egy szak nagyon tetszik, de kitalálták decemberben, hogy matekból emeltezni kell. Én teljesen határozott voltam, máig. Most teljesen elbizonytalanodtam. Pedig járok külön tanárhoz, heti 7 matek órám volt (4 alap, 2 fakt és 1 plusz). Jó lett a többi érettségim is, csak ezzel a matekkal nem vagyok kibékülve.

Szerintetek így van értelme belevetni magamat (újra) a mély vízbe?



2012. okt. 16. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!