Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hallássérült vagyok. Nem...

Ninasomerhalder kérdése:

Hallássérült vagyok. Nem tudom, de sokszor gondoltam már ilyesmire. Lehetséges nekem egy ilyen?

Figyelt kérdés

kiskorom óta gondolkozom azon hogy laéretségizzek és fősulira menjek,dehát állatorvosdit akarom elvégezni,de szerintétek nekem siketrülhet?

nem hallok,a hallásom 0%. 16L


2012. okt. 11. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosi alkalmassági a felvételi kritérium, ahol ez szerintem kizáró ok. De írj e-mailt nekik, hátha valami kedvezőbbet mondanak.
2012. okt. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj olyan egyetemnek, ahol oktatnak, és kérdezd meg. Én mondjuk orvosi alkalmasságiról nem hallottam ennél a szaknál, de nem lehetetlen.
2012. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sikerülhet, de belegebedsz. A latint is be kell vágnod írásbeli szintjén, az alól nem kaphatsz felmentést ott, mivel kell oda. Máshol ahová nem kell, hanem csak a nyelvvizsga-kötelezettség miatt kell valami bármi, ott mentességet kapnál, itt nem, hiszen itt elengedhetetlenül fontos ismerni.


Először célozd meg az érettségit, aztán majd meglátod mi leszel ha nagy leszel.

2012. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyukám és apukám is hallássérült.:') Szívből remélem hogy sikerülni fog vagy hogy sikerült megvalósítanod az álmod.:) Én nem lettem hallássérült de szeretem őket.

13/L

2013. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az akaraterő bármire képes, hidd el. Én is le szeretnék érettségizni, fősulira menni, majd grafikusi pályára lépni :) Mindenkinek van esélye :)

14/L

2014. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!