Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hányas számmal kezdődő okj-s...

Hányas számmal kezdődő okj-s szakok számítanak a felsőoktatásban többletpontnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
55
2009. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Micsoda? ez nem is így működik! Én amikor megcsináltam a szakmát, a mezőgazdasági mérnökin beszámolták nekem plusz 7 pontban, felvettek, halasztottam, aztán kövtkező évben jelentkeztem a környezetmérnökire és ott meg nem számolták be (mondjuk oda is felvettek). Minden szak és kar maga dönti el hogy mit számol be és mit nem, erre élő bizonyíték az én példám.
2009. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előttem szóló írja. Minden szak maga dönti el, nem számkód alapján. Ha az 55-ös lenne, akkor mondjuk egy mezőgazdasági egyetemre is beszámítana egy csecsemő és kisgyermekgondozói szak. Ami azért elég nagy hülyeség lenne sztm.
2009. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általában az 55-ös számjeggyel kezdődő OKJ-s képzéseket(felsőfokú képzéseket) számítják be, de csak ha az egyetemi képzéshez kapcsolódó. Pl. gazdasági végzettséget adó OKJ, gazdasági szakon többletpont.
2010. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!