Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik agrár szakirányba...

Melyik agrár szakirányba lenne a legegyszerűbb elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Melyek azok a szakterületek amelyekkel diploma után gyorsan és reálisan jó fizetéssel tudnék elhelyezkedni ?

Amik érdekelnek:mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök,szőlész-borász mérnök,mezőgazdasági mérnöki

Innen továbbtanulni: mezőgazdasági biotechnológus,gazdasági agrármérnök,mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök


Jövőre érettségizek ezért érdekel ennyire :D



2012. szept. 27. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mezőgazdasági mérnökként végeztem és külföldön tanulok tovább.. De eleinte biotechnológiára akartam tovább menni.. Ha az msc-t célzod meg, szinte bármelyikkel jól jársz.. Én a mezőgazdasági mérnöki szakot is ajánlom, mert érdekes és bárki el tudja végezni, mert annyira nem nehéz.. A gépész mérnökik kicsit már nehezebbek ilyen szempontból.. A biotechnológiának van jövője én a helyedben azt céloznám meg.. vagy a külföldi agrár egyetemeket msc-re..
2012. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!