Milyen helyeken tanuljak általános után ha mérnök akarok lenni?

Figyelt kérdés
gépészmérnök vagy villamosmérnök.A középiskola mind1?Milyen fősulira menjek?Egyetem?

2012. szept. 24. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Először gimnáziumban tanulj. Aztán ha jól megy a fizika és a matek, térj vissza a kérdésre. Egyébként BME ajánlott.
2012. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első.
2012. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha többet bevállalsz, akkor menj szakirányú szakközépbe, mert ott is tanulhatsz emelt matekot meg fizikát csak mellette még ott lesz a rengeteg szakmai tárgy plusz ugyan úgy a humán tárgyak, mint gimibe. Így nem fogsz annyira megszakadni az első évben egyetemen. De persze mindezt csak akkor érdemes tenni, ha biztos vagy a döntésedben.
2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ez mellett egy jó szűrő is, hogy tényleg annyira tetszik-e neked a műszaki terület. Mármint a szakközép miatt.
2012. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetem meg attól függ, hogy hol szeretnél majd elhelyezkedni/dolgozni, de ez a döntés azt hiszem még korai:)
2012. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy jó lenne, ha elmennék egy közgazdasági szakközépbe ott az emelt szintű matek,fizika és még a műszaki dolgokon kívül érdekel a logisztika, ha valamiért mégse tetszene a mérnökség akkor elmennék BGF-re és ott a közgazdaságival lehetnék valami a logisztika terén plusz majd egyetem.
2012. szept. 25. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez is egy lehetőség, de azért nem ártana, ha nagyjából eldöntenéd az irányt... Ha mérnök szeretnél lenni a műszaki szakközéppel csak fele annyira fogsz megszakadni az egyetem első egy-két szemeszterében.
2012. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!