Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Túlélési" tippek levelező...

"Túlélési" tippek levelező tagozatra az egyetemen?

Figyelt kérdés
tanácsot szeretnék kérni elsősorban olyanoktól, akik szintén levelezőn tanulnak/tanultak...azzal kapcsolatban hogy ti hogy szoktátok "túlélni" a néha reggel 9től este 6ig tartó folyamatos órákat? mert azért valljuk be, már az első 4 óra után is elég nehézkes odafigyelni és fel is fogni, hogy mit mondd a tanár. vizsgára tanulással kapcsolatban is elfogadnék 1-2 tippet, tapasztalatot. (a "feküdj le időben aludni/ ne járj egyetemre" gúnyos hozzászólásokkal kíméljetek, én csak egy jó módszert szeretnék, hátha valakinek van, és megossza másokkal, köszi :)
2012. szept. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem havonta egyszer van 3 nap, reggel 8-tól este hatig. Először már kettőkor aludtam az előadáson, de amikor 9-re kellett menni véletlenül az már tiszta holiday volt. Idővel bele lehet rázódni, de tényleg fárasztó. Vizsgákra készülés: én folyamatosan tanulok, szinte minden nap. Vannak napok, mikor melóban több időm van, hogy 7 órát foglalkozok egy számomra nehezebb tárggyal, pl matek meg a kémia. Heti 2-3 alkalommal pedig sportolok kicsit, az nagyon felfrissít. Konkrét tippeket nem tudok adni, mert nem ismerem a körülményeidet.
2012. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg arra keresek túlélési tippet, hogyan legyek egyszerre 4 helyen, szintén levelező szak, de mesterképzés és kreditpótlás egyszerre, 4 helyből 1 a munkahely, 1 a mesterképzéses óra, 1 kreditpótlásos óra alapképzésből, évfolyamáról, 1 kreditpótlásos óra szintén alapképzésből de másik évfolyammal, viszont mindkettőt meg kell csinálni most.
2012. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, mindenképpen megfogadom őket :)


a második hozzászólónak meg annyit hogy fogalmam sincs :D próbálj meg elmenni a nehezebb órákra, a könnyebbnek az anyagát meg kérdd el valakitől aki ott volt

2012. szept. 18. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!