Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Televíziós műsorkészítő!...

Televíziós műsorkészítő! Követelmények?

Figyelt kérdés
Szeretnék erre a szakra menni egyetemre, de nem tudom mik a követelmények érettségit és jegyeket tekintve. Egyébként nehéz bejutni?

2012. szept. 10. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Első körben: felvi.hu követelmények.

Második körbe: felvi.hu szak ponthatára

Harmadik körben: felvi.hu pontszámító kalkulátorral kirpbálod kb milyen eredménnyel van annyi pontod.

2012. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal még, hogy elvégzed csak egy papírod lesz. Gyakorlat és az elhelyezkedéshez szükséges kapcsolatok nélkül nem sokat érsz vele.
2012. szept. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van. Csak és kizárólag akkor kezdd el, ha már eleve dolgozol tévénél vagy vannak olyan ismerőseid.

Ezek nélkül semmi az egész. Én 2008-ban végeztem, munkám nincs ezzel a papírral...

2012. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én egyetem után midneképpen szeretnék kimenni az USA-ba, egész pontosan Los Angelesbe... :/ Szóval mondjuk itthon valahogy vmi tévéhez bejutok, az külföldön számít valamit?
2012. szept. 11. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen? Biztosan érdekelné az amerikaiakat a Te kis magyar "fecni" papír végzettséged!!!
2012. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

USA-ba? És vannak kint ismerőseid? Rokonaid? Van segítséged? Mert én is nagyon kimennék, én is pontosan LA-be, dehát nagyon nehéz. Amúgy nem hiszem, hogy az az OKJ-s papír valamit is számítana, legfeljebb csak a tudásod van meg, másra nem mész vele. Még ha egyetemi diploma lenne (mondjuk egy rendező szak) dehát az OKJ-t csak Európában ismerik el, ha jól tudom.

Sok szerencsét az álmaidhoz! Kívánom, hogy sikerüljön de akkor ne felejts el ide visszaírni, hogy legalább tudjam, van akinek sikerül!

2012. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!