Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet természetgyógyásznak...

Hol lehet természetgyógyásznak, gyógynövényszakértőnek tanulni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
ha beirod a keresőbe hogy természetgyógyász képzés kidob lehetőségeket..sztem több helyen is tudod tanulni...
2012. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tenke Zsanett válasza:

Szia!

Magam is szeretnék komolyabban gyógynövényismeretet tanulni és sok más alternatív gyógymód tanfolyamot elvégeztem már. Nagyon fontos szempont, hogy ha te dolgozni is szeretnél ezen a területen, akkor a képzés,amelyre jelentkezel akkreditált legyen, tehát a végén kapott oklevél felhatalmazzon téged munkavállalásra. Néhány javaslat,ahol én is tanultam: Nemzetközi Metafizikai Akadémia (Thai masszázs,Kristálygyógyászat,Metafizikai terapeuta stb.), ESSE Oktatási Központ(mindenféle masszázstípusok, Reiki, Lágy csontkovácsolás,Angyalkommunikáció stb.)Náluk én is elvégeztem több tanfolyamot és szívből ajánlom mert alacsony áron nagyon nagy tudásra tehetsz szert. A gyógynövényes képzésemet még én is keresem.

üdv.

Zsani

2013. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!