Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az NBH-hoz rendészeti szakközé...

Az NBH-hoz rendészeti szakközép kell, vagy gimnáziumból is lehet oda jelentkezni?

Figyelt kérdés
Komoly kérdés. Kém szeretnék lenni, az NBH felvételije elég kemény... Érdemesebb rendészeti szakközépbe mennem? (ötös tanuló vagyok) Az idióta, bunkó kommenteket hanyagoljuk, mert komolyan gondolom! Felesleges buta válaszokat írni, mert azokat jelentem. Aki tud segíteni, annak előre is köszönöm!
2012. szept. 9. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Kém? Na ne :D

2. Nincs olyan, hogy NBH.

A (volt) Nemzetvédelmi Egyetem, Nemzetbiztonsági Tanszékén vettem fel pár tantárgyat, szóval tudom :D

2012. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NBH? Középfokú végzettséggel? Tök mindegy, hogy rendészeti szakközéppel vagy gimnáziummal jelentkezel oda, mert felsőfokú végzettség nélkül kávét főzni sem mehetsz ilyen területre. Hogy konkrét példával jöjjek, az én ismerősöm rendőrtiszti végzettséggel dolgozik a nemzetbiztonságnál.

(Tiszt nem egyenlő a rendészeti szakközepes végzettséggel.)

2012. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és többet ne is kérdezz, mert hallgatok mint a sír.
2012. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!