11. es vagyok, tavasszal biológiából szeretnék előrehozott emelt érettségit. Sikerülhet? Többi lent

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz?A term. Tudományi tantárgyak közül a bioszt viszem tovább, ami heti 1 órát jelent. Eddig 2 évig tanultam a bioszt,5ös voltam végig. Plusz fakultáció nélkül sikerülhet az emelt érettségim?

2012. szept. 3. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj először középszintűt, utána őszi érettséginél pedig emelt szintűt.. Így legalább megtudod, hogy mennyire megy jól neked a biosz.. :)
2012. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azért így az emelt hirtelen nagy falat lenne, a közép gondolom jól sikerülhet. Tény, hogy nem a legjobb középsuliból jövök, de egy igazán jó emelthez szerintem nem elég a középsuli önmagában fakultáció nélkül.
2012. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség rögtön emeltet csinálni akármilyen jó vagy belőle. Szerintem is inkább egy közepet először aztán majd jövőre emeltet
2012. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hát én úgy tudom eltörölték az előrehozott érettségi lehetőségét :/
2012. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem jelentkeztél emeltre. Lehet érettségizni, csak ne emeltezz. Azért is ajánlott a közép először, mert ha tegyük fel az emelt nem sikerül olyan jól, még mindig ott a közép, hogy azt számítsák be pontoknak.
2012. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De szeretnék még az éven letdni egy emelt érettségit,és inkább a biosz most,mint a töri majd jövőre
2012. szept. 11. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor pedig most kellett volna középszintűre jelentkezned és felmérni a helyzetet..
2012. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha májusban emelt.. akkor arra nagyon-nagyon-nagyon-nagyon :D rá kell készülnöd..
2012. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már most elkéne kezdenem rá készülni?Febrár körül vizsgáznom is kell belőle.
2012. szept. 12. 19:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Sokan kezdenek rögtön emelt érettségivel.MIért olyan nagy gond az?Magyarból sem érettségizik le valaki 12. előtt középszinten,ha majd akkor emelten szeretne
2012. szept. 12. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!