Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen esetben is ingyenes az...

Ilyen esetben is ingyenes az első OKJ?

Figyelt kérdés

Az általam választott tanfolyamon ilyen elosztásban lehet járni az órára (a 3 közül csak az egyikre)


kedd - csütörtök

16:00 - 19:30


péntek

14:00 - 18:30


szombat

08:30 - 13:30


A kérdésem az lenne, hogy ha én azt választom, hogy szombatonként (08:30 - 13:30) járok a tanfolyamra, akkor is ingyenes lenne nekem a tanfolyam (első OKJ)?


Csak azok az OKJ-s tanfolyamok ingyenesek, amelyiknél fel van tüntetve, vagy bármelyik OKJ-t ingyen elvégezhetem, mert az lenne az első?


2012. aug. 29. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor ingyenes ha az első és ha még nem múltál el 23
2012. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, hogy szombatonként szeretnék járni de csak az ingyenes ahol fel van tűntetve, mert sok ilyen tanfolyamot az állam nem támogat, így hiába az első és nem vagy 23 akkor sem mindegyik ingyenes !
2012. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!