Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételi ponthatárok...

Pótfelvételi ponthatárok utáni beiratkozás?

Figyelt kérdés
29-én este 8-kor kint lesz a ponthatár a felvin, már aznap, tehát 29-e reggelétől van beiratkozási lehetőség az egyetemen. Ha este 8-kor megtudom, hogy felvettek, mehetek már másnap reggel beiratkozni? Vagy meg kell várnom valamiféle levelet, amit küldenek és majd csak több nap után, mikor megkaptam mehetek el beiratkozni?

2012. aug. 28. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg kell várnod a levelet és abban írják hogy a pótfelviseknek mikor van a beiratkozás időpontja. Legalábbis tavaly így volt.
2012. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És ha odamegyek elzavarnak vajon? :(

Így akkor lesz vagy 4-5 napom kolit vagy albérletet intézni? -.-

10-én kezdődik az egyetem...

2012. aug. 28. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
elvileg küldenek levelet, de ne aggódj, én is pótfelvételiztem, megkérdeztem a suliban, ilyenkor mi van, mert nálunk elsején van a beiratkozás, addig ki se ér a levél, azt mondták, ne aggódjak, nem maradok le semmiről:D ha felvettek, szerintem holnap hívd fel őket, bemehetsz-e már, levél nélkül..!
2012. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

illetve nálunk elsején már óra is van...:D mondjuk volt már olyan, másik sulin, hogy csak a pótbeiratkozásra tudtam menni, közben óra volt, illetve hát ugye előtte, így anélkül már órán is voltam...megoldják, tényleg

sok sikert!

2012. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Küldenek levelet, az a pótbeiratkozás előtt oda fog érni, szóval nyugi, ezért ne zaklass senkit, max írj egy mailt a sulinak :)
2012. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy felvettek? Én már kaptam smst hogy bekerültem :))
2012. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is, kérdező, te?:-)
2012. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én is :P

csak most a koli bosszant, hogy nem lesz az a pár nap elég elintézni :(

mindenképp a kolis élményt akartam megtapasztalni :(

2012. aug. 29. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Haha, nekem elég volt az élmény a 4 év gimi alatt, most sokkal jobb az albérlet :) azért mondom, mert már jártam egy évet pesten, és iiszonyatosan jó volt, mintha sajátom lenne a lakás, ráadásul körúton...:P abbahagytam..:))
2012. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fritz Roland válasza:
Nekem is ugyanez lenne a kérdésem, az utolsó beiratkozási nap holnap van.Most nekem is lekel mennem beiratkozni, vagy megkel várnom a levelet? Mivel elméletileg a suli jövőhéten kezdődik,így fura egy kicsit.
2012. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!