Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben tud bárki ilyen...

Debrecenben tud bárki ilyen olcsó és most induló színi-tanfolyamról vagy esetleg színjátszás képzésről?

Figyelt kérdés
régen a volt általános sulimban jártam színjátszóra, de mondhatni, hogy az csak egy külön elfoglaltság volt, mivel igazi tapasztalatot nem szerezhettünk. Nem voltunk soha sehol fellépni. Most viszont komolyan érdekelne, és szeretnék járni egy ilyenre, hogy később valahol fel is léphessek.....esetleg úgy, mint már ahogyan a debreceni Csokonai Színházban is láttam gyerekeket vagyis ahogyan ott teszik. Ha valaki tud ilyet, az írjon már és ha tud esetleg mellé egy linket akkor linkelje már be. Előre is köszi :D lehetőleg csak normális válaszokat kérnék, ezt is köszi :$
2012. aug. 26. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Debreceni Egyetemen van egy Színláz nevű dolog. Ott esetleg próbálkozz meg :) Szívesen várnak mindenkit.
2012. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is debreceni vagyok és hasonló elképzeléseim vannak, amilyenek neked is. Keresgéltem a neten, de eredménytelenül. Neked sikerült azóta előrébb jutnod ez ügyben?
2012. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő! :)

nem nagyon sikerült találnom semmit a neten,ami érdemleges vagy megfelelő lenne. De próbálkozom még, nem szabad feladni! :) ha találok valamit igyekszem minél hamarabb értesítést küldni! :D

2012. nov. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!