Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek ha felnőtt leszek?

Loxiii kérdése:

Mi legyek ha felnőtt leszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok itt az idő hogy munkát válasszak de nem tudom hogy mi legyek elsőnek mondom lány vagyok szeretnék lányos munkát de ami vérrel kapcsolatos vagy ügyvédi, olyat nem szeretnék és sokat is keressek, léci segitsetek :)

2012. aug. 10. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Kereskedelembe és logisztikában van szerintem a pénz, szállítmányozási és logisztikai emelt szintű OKJ-t végeztem, 270-300 bruttót meg lehet ezzel a szakmával keresni. Üzletkötőként akár 400-500 bruttót is, vagy többet is, cége válogatja, csak az kicsit kockázatosabb, hogy eléred-e a normát, kötsz-e megfelelő számú és értékű üzletet. Nem valami csajos meló és kell hozzá idegzet, de izgalmas mindkettő :)

22/L

2012. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből vagy jó és mit szeretsz? Legyen ez valamilyen szakma vagy fősuli/egyetem?
2012. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az első kicsit túloz... A BME-közl.mérnökei logisztikai szakosodással kapnak max. 400-at. Ehhez képest egy OKJ kb. rosszabb, mintha nem is lenne.
2012. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nem túlzok, igaz példát írtam, saját bőrömön tapasztaltam.
2012. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1.nek: üzletkötőhöz mit kell elvégezni és milyen éretttségi kell???
2012. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valamilyen kereskedelmi végzettség kell. Illetve a mi cégünk gabonával foglalkozik, így agrár diploma is megfelelő információim szerint. Természetesen magas szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen.
2012. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!