Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állam MSC éveket át lehet...

Állam MSC éveket át lehet konvertálni BSC-re?

Figyelt kérdés

Szóval ha kicsúszók az állami BSC képzésből a 3.5 fél évéből, akkor a mester szak állami 2 évét fel lehet használni BSC-re ?


Köszönöm.



2012. aug. 10. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Csak megkötésekkel. Plusz két félévet lehet rátenni, vagyis ha három és félnek írták, akkor négy és félévet tanmulhatsz ott államin. Az kilenc félévet jelent, így maradna három félévet az Msc-re, amit természetesen nem elég a két évre, de a nagyját lefedi.
2012. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mérnök informatikusnak tanulok, ami úgy tudom elég jó BSC-nek , szóval nem is szeretném egyből utána az MSC-t, szóval ha lehet én az egész MSC-t át tolnám BSC-re ha olyan sokat csúsznék, így lehet ?
2012. aug. 10. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet a teljes plusz két évet, csakis egy évet, legalábbis az általam legutoljára megismert szabályozás szerint nem. De annak az egy évnek elégnek kell lennie. Ha mégsem, akkor fizetősre kerülsz, illetve a hallgatói szerződés alapján (ha idén kezdesz), lehet, hogy nem is fejezheted be a tanulmányaidat. (bár utóbbiról midnent hallottam, csak biztosat nem)
2012. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megértettem, köszönöm a segítséget?
2012. aug. 10. 09:53
 5/5 A kérdező kommentje:

-?


+!


=))))

2012. aug. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!