Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Saját magam benyújthatom-e a...

Saját magam benyújthatom-e a magántanulói kérelmet?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam előre hozottan le is érettségiztem kettő tantárgyból így jövőre már csak háromból kellés ez is hozzájárul ahhoz ,hogy szívesebben lennék magántanuló régen meg eléggé társasági ember voltam de elég sok konfliktusom volt az osztályközösségbe ,ami mára már elég zavaró lett ezért arra jutottam ,hogy lennék magántanuló 18 éves elmúltam de még van gondviselőm és akkor most én beadhatom ezt a kérelmet az ő hozzájárulása nélkül ?
2012. júl. 12. 23:55
 1/5 anonim válasza:
Igen.
2012. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehetsz csak azért magántanuló, mert nincs kedved bejárni, ahhoz komoly indok kell!
2012. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen be adhatod de sokba kerül ha magántanár.

Nem kell hozzá komoly indok csak sok pénz .

2012. júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy másik osztály nem lenne jobb???
2012. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Még komoly indok kell hozzá....XDXD

Annyi joga van azért a tanulónak, hogy eldöntse hogy iskolában, vagy otthon szeretne tanulni.

2012. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!