Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mai gazdasági helyzetben...

A mai gazdasági helyzetben megéri egészségügyi fősulit végezni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem keresnek túl sokat az eü-ben,de engem ez érdekel.Szerintetek lesz biztos állásom?
2009. júl. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem lesz.mivel minden eü-s elmegy külföldre itthon senki se marad..szép szakma,lehet h.nem lesz rögtön 3 szintes családi házad,meg Ferrarid,de találhatsz olyan melót,amivel normális szinten boldogulhatsz..max.nem közalkalmazottként helyezkedsz majd el,hanem valahol máshol:)
2009. júl. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt: úgyis sokan mennek külföldre, tehát lesznek betöltetlen állások. Másrészt: egy egészségügyi dolgozóra mindig szükség van, hiszen nincs olyan, hogy senki ne lenne beteg, v. egyéb okból ne szorulna egészségügyi ellátásra. Úgyhogy ne aggódj! És pláne, ha meg ez érdekel, akkor miért ne vághatnál bele. Sok sikert!
2009. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Munkád szerintem is tuti lesz. Csak irtó keveset fogsz keresni. De az legalább biztos.
2009. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyógytornász vagy dietetikus lennék,még nem tudom.
2009. júl. 14. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Na azt kb. semmi értelme, mert mindkettőből dunát lehet rekeszteni (főleg a kóklerek meg OKJ's pancserok miatt).


Vagy orvos legyél (bármilyen) vagy felejtős imo.

2009. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!