Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan tudom hogy felvettek-e...

Honnan tudom hogy felvettek-e művészeti szakra?

Figyelt kérdés

Megvolt a felvételi, megvan az ott elért pontszám. Felvi.hu-n nem lehet kiszámítani az összpontot, mert a követelmény a felvételi vizsga. Így nem tudom mi a jó számítási módszer és hogy mennyi pontom van. Küldenek valami értesítőt valahonnan a központi kihirdetés előtt?

ÉS MÉG EGY KÉRDÉS: nekem kell küldeni másolatot az eredményről az oktatási hivatalnak, vagy megteszi ezt az iskola?



2012. júl. 2. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a legtöbb művészeti szakon tudomásom szerint úgy számolják a pontot, hogy a vizsgán szerzett duplázzák, ez lehet max. 400, és ehhez jöhetnek még hozzá a többletpontok, ha Neked van olyan, amit figyelembe tudnak venni az adott szakon. Azt, hogy felvettek-e, csak július 24-én fogod megtudni, ha kértél sms értesítést, akkor elküldik sms-ben is.

Tudomásom szerint a felvételi vizsgák pontszámait a suli küldi az OH felé, de szerintem ez lenne a legjobb, ha felhívnád az adott sulit, és nekik tennéd fel ezeket a kérdéseket.

2012. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!