Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindenképpen a műsorvezetéssel...

Mindenképpen a műsorvezetéssel szeretnék foglalkozni, milyen okj-s képzéseket ajánlotok nekem? Please.

Figyelt kérdés
Eléggé elrontottam, még 1 évem van hátra de sajnos nem vagyok az a nagyon jó tanuló és nem hiszem, hogy felvennének egyetemre...rájöttem, hogy mindenképpen a médiában szeretnék dolgozni vagy riporter vagy műsorvezetőként, esetleg újságíróként. Hála istennek nagyon jó visszajelzéseket kapok, úgyhogy tehetségem az van hozzá, de elég buta voltam, hogy a tanulásban meg eléggé lusta vagyok..:\ 3,8 körül van az átlagom, már az előrehozott angol és infó érettségim megvan, már csak a 3 maradt jövő évre, de ugye mostantól úgy van, hogy ha egyetemre szeretnénk menni vagy fősulira, akkor kell egy emelt színtű érettségit is tenni, hát ezt időbe nem kezdtem el, már késő..:\ ezért is maradtam az okj-s képzésnél. Csak nem igazán értek ehhez a dolgokhoz, ha elvégeztem a gimnáziumot akkor 22 éves koromig ingyenes ez a képzés?
2012. jún. 29. 00:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!