Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan váltsak gyakorlati...

Hogyan váltsak gyakorlati helyet két hét alatt? A kamara engedélyezni fogja? Ha találnék új helyet, akkor ott meg fogják tudni miért rúgtak ki az előtte lévő gyak. Helyemről?

Figyelt kérdés
Tegnap Bolti lopáson értek a gyakorlati helyemen. Első volt, hogy ilyent tettem, de valószínűleg más is csinálhatja mert más is tűnt el. természetesen most mindent rám kennek, én egy 700Ft értékű cigarettával buktam be. Azonnal felbontották a tanulószerződésemet. És jegyzőkönyvet vettek fel amit elküldenek a kamarának és az iskolámnak is. Most állítólag két hetem áll rendelkezésre új gyakorlati helyet keresni. különben évet kell ismételnem. Ha évet kell ismételnem nem szeretnék ittmaradni, akkor másik suliba mennék át. Hogy tudok középsuliból átmenni szakközépbe 11. ben?
2012. jún. 8. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Megérte...?
2012. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, ha megérte volna, akkor valószínűleg nem ide írogatnék és kérdezősködnék....
2012. jún. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!