Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen más tanulási módszerre...

Milyen más tanulási módszerre lehetne átszokni?

Figyelt kérdés

Mindig jó tanuló voltam, idén vagyok elsős egyetemista, de újrajelentkeztem így jövőre remélhetőleg egy komolyabb szakon kezdek.


Az a problémám, hogy mindent úgy tanulok, hogy kijegyzetelem, újra leírom. Érettségi környékén ebből egy szép ínhüvelygyulladás is kerekedett, ezért valahogy változtatni szeretnék ezen. Az a baj, hogy nem elég, ha csak elolvasok valamit. Általában fogom a tételt, kihúzom szövegkiemelővel, aztán ragasztok rá egy kis jegyzetlapot és címszavakban kijegyzetelem. Plusz gyakran készítek táblázatokat még ezen felül.


Attól tartok, hogy az orvosi egyetemen annyi mennyiségű anyag mellett, ez már nem lesz járható út. Így, biológia alapszakon is sokat nehezít. Van erre valami megoldás?

Milyen tanulási módszerek vannak még?



2012. jún. 7. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!