Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegediek, hova menjek tovább...

Szegediek, hova menjek tovább tanulni, gimibe?

Figyelt kérdés

Most a Ságváriba járok,hova menjek tovább tanulni?

Amiből jó vagyok töri:5,irodalom:5,angol:5

a többi mind négyes lett.

És még oroszt is tanulok,ha lehet akkor melyik gimibe lehet tanulni oroszt,mert ha lehetne akkor azt tovább szeretném tanulni.

Igazából nem tudom,hogy mi érdekelés miből vagyok jó

14/L


2009. jún. 30. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
maradj a Ságváriban, vagy menj a Radnótiba. Radnótiban van humán osztály is, emg melet angol is. a Ságváriban nem tudom, Radnótis voltam
2009. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jamég annyi, hogy a radnótiban van ugyan orosz, de nem szokott rá túl nagy érdeklődés lenni, nem szokott osztály indulni, mivel legalább 10 főnek kell az adott nyelvet választani, hogy induljon olyan csoport, az orosz viszont nem egy keresett nyelv.
2009. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ahogy levettem kisságváriba jársz menj a ságvári gimnáziumba én a humán osztályt ajánlom bár én is mindig ötös voltam ezekből mégis fizikára mentem tehát ha érdekel valami akkor nemszámít hogy jó voltál e belőle érdemes megpróbálni úgyis az alapoktól kezditek tanulni
2009. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!