Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2012-ben a Semmelweis Egyetem...

2012-ben a Semmelweis Egyetem szülésznő szakára hány pont kellett?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék jelentkezni és érdekelne, hogy mennyi a minimum pontszám, amivel be lehet jutni?
2012. máj. 19. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Még az érettségik sem zárultak le. Ponthatárokat majd július végén hirdetik ki.

Nagyon képben vagy...

2012. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2012-est még nem lehet tudni, de 2011-ben 337 volt a határ.

(akkor kicsit más pontrendszer volt, de azért tudsz viszonyítani)

2012. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éppen azért tettem fel a kérdést kedves első válaszoló, mert próbálok informálódni a felsőoktatásról, mivel már nem tizenéves vagyok, és nem tudom mi van most! De hogy bunkók mindenhol vannak...
2012. máj. 19. 13:59
 4/7 A kérdező kommentje:
13.38as köszi!
2012. máj. 19. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszban semmi bunkó nem volt, ugyanis ha annyira akarsz informálódni, akkor mindenképpen felvi.hu . Ott mindent megtudhatsz, nem csak a ponthatárokkal kapcsolatban, de találsz pontszámítást, felvételivel kapcsolatos dolgokat meg mindent, ami érdekel. De tény, hogy az idei ponthatár csak július végén fog kiderülni. Ugyanis a ponthatárt a felvételizők száma valamint érettségi eredménye határozza meg.


A minimum pontszám egyébként idéntől 240 pont. No de ez csak annyit jelent, hogy minden szakon ennyinek minimum kell lennie, ha nincs ennyi pontod, akkor automatikusan kizárnak a felvételiből (de úgyis lesz ennyi pontod). Ettől általában több szokott lenni. De még egyszer írom, felvi.hu. Ott meg tudod nézni azt is, hogy az elmúlt években hányan, milyen eredményekkel jelentkeztek és mikor mennyi volt a ponthatár. Ahhoz tudsz viszonyítani.

2012. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "szülésznő" szak az a főiskolai karon van
2013. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A SOTE főiskolai karán (ahol képeznek nővéreket meg gyógytornászokat is)
2013. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!