Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi ponthatár ( Debrecen )...

Orvosi ponthatár ( Debrecen ) 2012?

Figyelt kérdés
Szerintetek 455 elég lesz most a debreceni orvosira ?

2012. máj. 17. 10:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Remélem:) Tényleg nagyon ügyes vagy,ennyi pontot nem könnyű szerezni.
2012. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

455 pont tuti, hogy elég lesz! Sőt, szerintem még a SOTE-ra is.

Egyébként én is másodjára megyek neki, és ha jól sikerült most az emelt kémiám, akkor 465 pontom is lehet, de egyébként nekem is fix 455-öm van. :) Csak lennénk már ott, hogy kihirdetik a határokat...

2012. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 panini ***** válasza:
azokat kérdezném, akik másodszorra jelentkeznek: mind a 4 orvosira jelentkeztetek, és egyikre sem vettek fel titeket, vagy oda nem vettek fel ahova leginkább mentetek volna.? és ha az egyik érettségitek "gyéren" sikerült tavaly, akkor azt most újra megcsináltátok? mit csináltatok egy évig? tanultatok, vagy dolgoztatok is?
2012. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

én mind a négyet beírtam debrecen van elől de ha máshova vesznek fel akkor oda megyek :D a bioszt újraírtam az jobb lett lett + 1 nyelvvizsgám és meglett az összes plusz pontom


én tanultam otthon sportoltam + jártam OKJ-s képzésre hogy legyen jogviszonomy , kell a diákigazolvány mert sokat utazok :D

2012. jún. 17. 20:40
 25/27 anonim ***** válasza:

Engem tavaly felvettek, csak oda nem, ahova szerettem volna menni. Egy ponttal csúsztam le az SE-ről, és különböző okok miatt nem mentem el vidékre, de nagyon jól jött ez az egy év kihagyás. Most pedig, ahová sikerül, oda megyek. :)

Tavaly a kémiát rontottam el középen, ősszel próbáltam egy közepet ismét, azzal már 10 pontot javítottam, most tettem egy emeltet, és ezzel is több pontot szereztem még, ha minden igaz.

Én jóformán itthon voltam, segítettem, megtanultam normálisan főzni (lány létemre illene is, na meg koleszban jól fog még jönni :D), nyelvet tanultam meg rengeteg kémiát, jártam boncoláson, meglátogattam évközben a barátaimat, és rengeteget olvastam. Megkaparintottam egy első féléves biokémia könyvet is, ami kb. 300 oldalas, abból 50-60 oldalnyi anyag az, amit az emelt kémiára való készülés közben nem tudtam elsajátítani. Szóval úgy érzem, jó döntés volt, hogy elmentem emelt szintre is. Talán nem fogom magam egyből a mély vízben érezni. :) Meg voltam olyan elvetemült, hogy nekiálltam saját magamtól anatómiát tanulni. :D


Egyébként, kedves kérdező, gratulálok, 100%, hogy szeptembertől nekikezdesz az orvosinak. :) Amúgy mindenképpen Debrecenbe szeretnél menni? Mert a SOTE-ra magasabb volt eddig a ponthatár, úgyhogy ha első helyre felvesznek, utólag nem tudod változtatni a sorrendet, ha Pest mégis jobban tetszene. És fix, hogy oda is elég lesz a pontod. De ezt biztosan tudod, csak gondoltam, megkérdezem. :)

2012. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

váóóóó jó sok mindent csináltál :D


azért lenne jobb nekem debrecen mert közelebb van + már vmennyire ismerem :D


SOK SIKERT KÍVÁNOK NEKED ! VEGYENEK FEL ODA AHOVA SZERETNÉD :DDDDD

2012. jún. 21. 23:11
 27/27 anonim ***** válasza:

Ez csak úgy hangzik, mintha sok mindent csináltam volna. :) Tartalmasabban is eltölthettem volna az egy évnyi időt, de nem akarok elégedetlenkedni. :D

Köszönöm szépen, remélem most már sikerül. Neked is hajrá akkor Debrecenhez, de biztos, hogy meglesz. :)

2012. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!