Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Napok óta nem reagál a konzule...

Napok óta nem reagál a konzulensem, és holnap kellene leadni a szakdolgozatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlt héten elküldtem neki a szakdolgozatom, visszaírt több szempontot is, hogy miért nem jó, és hogy így nem adható le.

Szombat reggel elküldtem neki a javítottat, de nem tudom megfelelő-e, erre gondolt-e, mert azóta nem ír. Ilyenkor mégis mi van?

(ma írtam neki újra)


2012. máj. 14. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető, ha hétvégén nem kapcsolta be a gépet. Szerintem ma írni fog.
2012. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem elég nagy a tét ahhoz, hogy leadás előtt néhány nappal ezt megengedje magának...persze neki mindegy.
2012. máj. 14. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ezek szerint ő húzta el így a munkát? Hetek óta visszadobja, amit küldesz neki?
2012. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem számoltam azzal, hogy ennyire nem jó amit csinálok...
2012. máj. 14. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Miért ne engedhetné meg magának? Miért kellene hétvégén veled foglalkoznia? Neki ez a munkája. Gondolom hétköznap dolgozik, hétvégén meg nem. Ez teljesen normális.


Idejében kellett volna küldeni az anyagokat, nem egy héttel a leadási határidő előtt.


Egyébként meg hétköznap van, menj be a suliba és beszélj vele személyesen. Lehet, meglepő, de nem csak elektronikus formában lehet kommunikálni.

2012. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak elektronikus úton lehet őt elérni. De köszi a kioktatást úgy, hogy fogalmad nincs semmiről, biztos sokan szeretnek!
2012. máj. 14. 11:15
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

"köszi a kioktatást"


Szerintem nem volt durvább, mint amennyire te ócsárolod a konzulenst, mert hétvégén nem az utolsó pillanatban leadott anyagoddal foglalkozik. :DD


Nyugi, ma tuti írni fog. :)

2012. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Akkor tisztázzuk, hogy jól értem-e.


Holnap van a leadási határidő. Te alig egy héttel előtte elküldöd az anyagot a konzulensednek, aki válaszol is, módosításokat kér, majd te hétvégi munkaszüneti nap reggelén elküldöd a javított anyagot és hétfőn reggel azon siránkozol, hogy még nem reagált. Majd megjegyzéseket teszel rá, hogy milyen ember az, aki hétvégén nem foglalkozik a te saját hibádból utolsó pillanatban leadott anyagoddal.


Valóban, ez a korrekt hozzáállás a részedről.

2012. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Persze. Lehet lepontozni, de attól még igazam van. Ez nyilván a kérdező is tudja, mert nem is reagált már rá, nem tudott volna mit mondani.


Jó lenne, ha egyetemistaként már mindenkinek lenne annyi kritikai érzéke, hogy ne mást hibáztasson azért, amit ő szúrt el. Gondolom a sok lepontozó is érintve érezte magát:)

2012. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Aki konzulens az nyilván tisztában van vele, hogy ezek a "rohadt paraszt léhűtő egyetemisták" egész nap a napot lopják és az utolsó héten adják le a szakdolgozatot. Aki tehát átélt már egy ilyen időszakot az tudhatja, hogy mindenki az utolsó héten fogja őt zaklatni a szakdolgozatával.Ha rendelkezik minimális empatikus készséggel akkor ezen a héten kiemelten törődik a konzultánsaival.Nem otthagyja őket a szarban.Aki utolsó hétre eljut oda, hogy közel van a leadáshoz az azt jelenti, hogy teljesítette a követelményt.A konzulensnek kutya kötelessége válaszolni és segíteni a hallgató munkáját.Ezért (is) kapja a fizetését.Ez nem opcionális.Ez a munkája.Sajnos ebben az országban jellemző, hogy ha hétvége van eldobok mindent.A munkám akkor ér véget amikor megcsináltam, nem amikor a naptárban szombat van, vagy az óra elüti a délután ötöt...
2018. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!