Átjelentkezési kérelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy a SZOLF-ra szeretnék átjelentkezni egy másik egyetemről, de nem tudom hogyan kell kérvényt írni erre.Kerestem a honlapon is mindenfelé de nem találtam semilyen mintát.


Valaki nem tud esetleg segíteni?



2012. máj. 12. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírod szépen, hogy ki vagy, hova jársz, milyen évfolyamra, milyen képzési forma stb, aztán azt, hogy szeretnéd kérvényezni az átvételedet, és leírod oda is, hogy milyen szakra, milyen képzési formára. Érdemes mellé csatolni egy leckekönyvmásolatot, mert azt úgyis fogják kérni. A végén aláírod, e-mail cím, vagy valami, amin tudnak értesíteni, és vagy személyesen beviszed az adott egyetem TO-jára, vagy elküldöd e-mailbe, postán, valahogy.
2012. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:)
2012. máj. 15. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!