Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Októberi érettségi szivatósabb?

Októberi érettségi szivatósabb?

Figyelt kérdés

Idén akartam érettségizni németből, de nem mertem. Amikor ma megláttam az érettségit...az összes hajam kitéptem, hogy miért nem jelentkeztem...

Az októberi nehezebb szokott lenni? Tapasztalatok?

És októberi érettségi-szóbelijénél honnan tudom meg, hogy mik az érettségi tételek?? (Mert ugye másik suliba van az októberi, nem a saját sulinkban.)


2012. máj. 11. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokszor az a tapasztalat, hogy az októberi nehezebb, de a mostani érettségik után ezt sem lehet biztosra venni. A tételsor szerintem sokban nem különbözhet, de pontosan nem tudom, hogy honnan lehet érdeklődni.
2012. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Angolból voltam októberben, az könnyebbnek tűnt. De azt mondják, hogy nehezebb az őszi mindig, mivel akkor csak azok mennek, akik igazán tudják. De ne hagyd utolsó év végére.
2012. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincsen.
2012. máj. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DE a tételsorokat szóbelire honnan tudom meg?:/
2012. máj. 12. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahova mész érettségizni. Próbáld meg elkérni a tanároktól és vagy oda adják vagy nem.
2012. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tételsorokat sehonnan, a magyar kivételével, témaköröket az iskolától, ahol vizsgázol. Ha közzétették a tavaszi témaköröket, azok automatikusan érvényesek őszre is.
2012. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!