Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam és hogyan?

Melyiket válasszam és hogyan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy 18 éves vagyok és szombati gimnáziumba járok ,hogy meg legyen az érettségim még 2 év van.Arra gondoltam ,hogy leteszek mellette egy szakmát de mindenképp ingyenes kéne amivel találok is munkát ,és olyan rendszerbe ,hogy tudjak mellette 6 órában dolgozni arra gondoltam hogy mondjuk:cukrász, vagy valami ilyesmit tennék le de azt halottam ,hogy az ilyen 1 éves és OKJ-s képzések nem érnek semmit igaz ez?Illetve szerintetek ezzel a szakmával ellehet helyezkedni ha ügyes vagyok ,és mennyit dolgoznak?

2012. máj. 5. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
És melyik suli jó szerintetek?
2012. máj. 5. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jó az iskola, meg lehet tanulni 1 év alatt bőven, ha van érzéked, elhivatottságod hozzá. Én egy intenzív fél éves tanfolyamot végeztem és jól megtanultam az alapokat, használható tudást adott. De nyilván senkiből nem lesz mestercukrász 6 hó vagy 1 év alatt. Ajánlanám az iskolát, de sajnos ott nincs ingyenes képzés...
2012. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!És megkérdezhetem ,hogy mennyibe került?Illetve ,hogy találtál munkát ? És ha nem vagyok túl indiszkrét mennyit dolgozol ,és mennyit keresel?
2012. máj. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!