Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány évesen lehet elkezdeni...

Hány évesen lehet elkezdeni egy második szakmát nappali tagozaton?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 22 szeptemberben közepén leszek 23 éves. Érettségizett vagyok egy szakmával. Szeretnék még egy szakmát elvégezni. Idáig nem volt időm, mert munkahelyen voltam. Nappali tagozaton milyen lehetőség lenne rá? Mert az is hallottam, hogy 23 éves korig el kell végezni, de vki pedig azt mondta, hogy 23 éves korig kell megkezdeni. Hogy is van ez? :O Vagy egy tanfolyam elvégzése is megfelelne-e egy szakiskolának
2012. márc. 26. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

én is úgy tom h 23 éves korig kell befejezni.ha középfokú oktatási intézményben akarsz tanulni erről lecsúsztál :( de amúgy is fizetős lett volna a másodszakma.

ha a munkaügy elküld tanfolyamra akkor ugyan olyan OKJs bizonyítványt kapsz mint a szakiskolába és rövidebb idő alatt el lehet végezni.

vagy főiskolán is vannak OKJs képzések de az vmivel nehezebb dió,de azért nem kell fizetni ha sikerül az állami ösztöndíjas képzésre a felvételi.

2012. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!