AWI/TIG tanfolyam, de hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az éven (nyáron vagy ősszel) mindenképpen szeretném elvégezni az AWI minősitett hegesztői tanfolyamot.

Viszont nem találok itt Miskolcon vagy környékén olyan helyet, ahol el tudnám végezni fél év alatt.

A munkaügyiben szokott indulni, de nem lehet erre alapozni, ezért még ha ki kell fizetnem akkor is meg akarom csinálni.

Hegesztői tapasztalatom nincsen, viszont iszonyatosan érdekel :)

Nem tudtok valami céget vagy iskolát aki foglalkozik ezzel?


Válaszotokat előre is köszönöm!


MÁS:

Ha járni fogok erre a tanfolyamra, fogom tovább kapni a szociális juttatásaimat? (félárva vagyok)

Köszönöm!


2012. márc. 13. 10:15
 1/2 anonim válasza:
Én a 12 minősítést úgy csináltam meg hogy mentem Zalába meg a bánat tudja hova busszal a minősítés miatt. A szakmát is megcsináltam a suliba, sőt kettő fémipari szakmám van. Mostmeg túlon túl jó kint a németeknél. Ha tényleg érdekel, és szereted menj el a világvégére is miatta. Hidd el, érdemes.
2012. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miskolc:

[link]

Tiszaújváros:

[link]

2012. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!