Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnál segíteni? (Egyetem,...

Tudnál segíteni? (Egyetem, tárgyfelvétellel kapcsolatban)

Figyelt kérdés

0. Első éves vagyok. Első szemeszterben nem kellett ezzel bajlódnom.


1. Sikerült minden olyan tárgyat felvennem, ami a mintatantervben szerepelt (kivéve 1-et aminek az elő követelményét 1. félévben nem teljesítettem). E helyett választottam egy szabadon választható tárgyat.


2. Tárgyfelvétel során a tárgyi információnál elő követelményként semmi nem volt feltüntetve, ezért fel tudtam venni a tárgyat.


3. Közben fény derült arra, hogy a tárgy levelezős, + elő követelménye a Fizika I. tárgy. (ezek ellenére az elektronikus rendszer engedte felvenni)


4. Benyújtottam a kérelmet, a hibásan felvett tárgy azonnali leadásáról és újabb szabadon választható tárgy felvételének lehetőségéről.


5. Visszautasították

6. Buktam 2 kreditet


Mindenki azt mondja, hogy a NEPTUN milyen szar, és én úgy érzem nem az én hibám, hogy fel tudtam venni azt a tárgyat, amit alapból nem is engedhetett volna a NEPTUN, hogy felvegyek. Számomra létfontosságú az a 2 kredit!


Kihez fordulhatok? :(


Várom a segítségeteket!


2012. márc. 8. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ha még tárgyfelvételi időszak van,akkor te magad le tudod adni és felvenni a tárgyat.

Ha előfelvétele a Fizika 1. akkor lehet h csak akkor irják be ha sikerül a fizika 1.

Azonban én attól félek(nálunk ez volt) h ha felveszel egy tantárgyat ami más tanrendűeknek szól akkkor kell azt a tandíjat is kifizetned.

Menj be a dékániba és beszélj velük.. Hova jársz?

2012. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Heló! Sajna már nincs tárgyfelvételi időszak, 2 hete derült erre fény... Ha az a rakás szär NEPTUN normálisan lenne kitalálva, nem történne ilyesmi félreértés. [Óbudai Egyetem]
2012. márc. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!