OKJ-s tanfolyamok?

Figyelt kérdés
Hogy könnyebb munkát találni, húzzak le több évet egyetemen / főiskolán vagy OKJ-s tanfolyamokat végezzek el? Leginkább számítógép kezelő / javító munkát szeretnék, és van pont ilyen OKJ-s tanfolyam ami most fog indulni, csak nem tudom ezekkel az OKJ-s végzettségekkel el lehet-e helyezkedni?
2012. márc. 5. 14:45
 1/4 anonim válasza:
Fizetős a tanfolyam? Mert akkor sanszos, hogy hulladék lesz az oktatás. Ugye nem a Drégelyvár oktatási központban indul? Mert azt kerülni kell.
2012. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Am szerintem a főiskola többet ér. Mondjuk ott is kérdés, hogy melyik szak? Ezzel a pc szervizessel csak akkor tudsz érvényesülni, ha nagyon jól nyomod és minőségi oktatást kaptál.
2012. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oktav.hu-n akadtam rá és jó lenne, mert itt helyben indul a városomban, nem kell utazgatni / lakást bérelni Pesten. Csak nem tudom, megéri-e, el tudok-e majd vele helyezkedni vmi cégnél vagy valahol... [link]
2012. márc. 5. 15:34
 4/4 anonim válasza:
Szerintem hagyd. Én már megszívtam egy ilyennel és egy csomó pénzem ráment. Az oktatók sz@rtak mindenre, csak azzal törődtek, hogy bezsebeljék a pénzt. A papírral, amit ott kaptam kitörölhetem a seggem. Inkább rendes főiskola (akár levelezőn), vagy 2 éves OKJ-s, ami fősulikban, vagy középsulikban indul és állami.
2012. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!