Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két év alatt zéró fizikatudáss...

Két év alatt zéró fizikatudással el lehet sajátítani a tantárgyat emelt szinten?

Figyelt kérdés
Utálom a fizikát, de rájöttem hogy minden tantárgyat meg lehet szeretni. Nyilván ennek is lehet szép oldala. A középsuliban átrepültem a tantárgy felett, puskáztam minden dogánál maximum magoltam ha muszáj volt így hát az az összes tudásom hogy V=S/T :D Mennyire nehéz az emelt fizikából? Mire fordítsak nagyobb figyelmet? Hogyan készülhetnék akár magam is? (Orvosira szeretnék majd menni de két év vegyészeti technikusit el szeretnék végezni, ez alatt járnék külön tanárhoz maximum heti 2szer)---> elég?

2012. febr. 27. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz anyag a középiskolás fizika. Egy fél év alatt meg lehet tanulni, méghozzá kényelmesen.
2012. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztom az elozo velemenyet. Neked pedig sok szerencset kivanok, melyen egyutt erzek. Altalanosban es gimiben is utaltam a fizikat, megis olyan egyetemre jottem, ahol heti 5 van belole es szigorlati targy. Nemhogy nem felek tole, de kifejezetten szeretem. Itt mar egeszen mas, szerintem targyilagosabb es sokat demonstralnak. Seg.eld be azt a 4 eves anyagot, es vagj bele, ha nagyon szeretned, siman meglesz. Javaslom, hogy ugy is allj, hozza, hogy szereted, es kepes vagy megtanulni. Ez sokat segit. Hajra!
2012. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem el lehet. de ha valamit nem vágsz, akkor rögtön kérdezd meg a tanárt mert azért van hogy elmagyarázza.
2012. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fél év alatt meg lehet tanulni egy középsulis tárgyat érettségire, szerintem még az emeltet is simán, ha van kellő motiváció
2013. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!