Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten melyik iskolát...

Budapesten melyik iskolát ajánlanátok OKJ-s CAD-CAM informatikus végzettség megszerzéséhez?

Figyelt kérdés

Olyanok érdekelnének ahol az elméleti ás szakmai anyagot is megfelelően tanítják iskolarendszerű oktatásban.

És melyik sulit nem ajánlanátok semmiféleképpen?



2012. febr. 27. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nappali iskolarendszerben szeretnél tanulni vagy felnőttképzésben?
2012. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az első szakmám lenne érettségi után, így ha igaz, mindenképpen nappali képzésben kell megszereznem. De igazából nem gyorstalpalón szeretném elvégezni, hanem ahol meg is tanítják.
2012. febr. 27. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az Edutus Főiskolának Felnőttképzési Akadémiája (EFA)és ők vannak Pesten, Tatabányán, Szegeden is, szerintem jelentkezz oda. Sok jót hallottam a képzés színvonaláról és a papírt mégiscsak egy főiskola állítja majd ki, nem egy szakközép ez is előny lehet.
2012. márc. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt néztem én is , de meg kell érdeklődnöm, hogy ez támogatott képzés-e, mert úgy látom, hogy egy héten kétszer van csak oktatás.
2012. márc. 28. 10:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, és sajnos nem iskolarendszerű és így nem is támogatott.
2012. márc. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!