Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek magánnyomozó?...

Hogyan lehetek magánnyomozó? Fontos!

Figyelt kérdés

Hova kell jelentkeznem? Mik kellenek hozzá? Lehet vele keresni?

(Épp érettségi előtt állok)

18/ L



2012. febr. 17. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
jelentkezz okj-ra
2012. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 étoile et lune ***** válasza:
Tényleg úgy tűnik, hogy ehhez egy tanfolyam is elég, na de én nem bíznék meg ebben. Esetleg valami rendőrtiszti főiskola? Ott lehetne talán szakosodni valamire, ami már majdnem magánnyomozó. Annyira lehet vele keresni szerintem, mint ügyvédként, tehát ha tényleg jó vagy benne, és lesznek ,,ajánlásaid."
2012. febr. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendőrtiszti 500 éve nincs. Egyetemen lehet tanulni(NKE), de felesleges, mert a magánnyomozòi pálya olyan 0 szinte, hogy egy lapon van törvény szerint említve a vagyonőrködéssel(2005. Évi 133-as törvény, Személy-vagyonvédelmi és magánnyomozòi törvény a neve). Elég egy fanfolyam hozzá, ami pár hónap, és ugyanúgy dolgozhatsz vele, felesleges ezért NKE-re menni. Én őrködöm, mellette meg jogi egyetemre járok, most van nekem is a fejemben, hogy lecserélem az őrködést inkább erre. Úgyis elegem van abból, hogy másnak dolgozok, és más dirigál nekem.
2023. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!