Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE - pszichológus, akármilye...

ELTE - pszichológus, akármilyen véleményt szívesen várok?

Figyelt kérdés

Eredetileg gazdasági pályára készültem volna, de a pszichológia 14-15 éves koromtól kezdve érdekelt, így a keretszámok után gondoltam, megjelölöm 2.nak (elsőnek nemzetközi gazdálkodást jelölök)


Mi a véleményetek, megéri manapság pszichológusnak tanulni? melyiknek magasabb a fizetése: ha elvégzem a nemzetközi g. szakot és úgy megyek el dolgozni, vagy ha pszichológusnak megyek? Tervezem a masterst mindenféleképp.


Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek?


Igaz, nem voltam biológia faktos és nem bioszból érettségizem: matek emeltet csinálok + már van egy 97%os angol (közép) érettségim szóval ezekkel lehet felvételizni ugye? Nagy hátrány, ha nem voltam biosz faktos?


2012. febr. 16. 20:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!