Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyt láttok arra,...

Mennyi esélyt láttok arra, hogy felvesznek Pénzügy ás Számvitel szakra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég kemény gimnáziumba járok, ahol a felsőoktatásba a tanulók tömm mint 95%-a jelentkezik, nagyon jó alapokat kapunk, amiért persze meg is kell dolgozni.

Most járok 12.-ikbe , jövőre ballagok. Emelt szinten tanulok történelmet, egy felső fokú nyelvvizsgám van németből és angolból szeretnék középfokúzni jövőre. Fél évig tanultam emelt matekot, de sajnos nagyon sokat jártam kórházba, így nem tudtam megfelelően teljesíteni, le kellett, adnom, habár nagyon szeretem a tantárgyat. Szeretnék emelt szintű érettségit tenni történelemből és németből, és mindent megteszek egy jó közép matek érettségiért. Szerintetek felvennének az egyetemre erre a szakra? Örülnék, ha minél több tapasztalatot is írnátok! Köszönöm szépen! ;)

18/L


2012. febr. 12. 17:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy van ECDL-vizsgám. :)
2012. febr. 12. 17:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Kihagytad, hogy melyik egyetemet pályázod meg. Szerintem van esélyed bekerülni, de azzal legyél tisztában, hogy az emelt matekosok előnyt élveznek veled szemben. Gondolom te is érzed, hogy a töri, idegennyelv inkább csak amolyan mellékes. A corvinusra nagyon nehéz a többire helyre szerintem simán menne.
2012. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szana33 ***** válasza:

azt ugye tudod, hogy ezen a szakon nem indul már államilag finanszírozott képzés, csak költségtérítésesen hirdették meg most is, nagy bánatomra :(


de a kérdésedre válaszolva:(költségtérítésre) biztosan felvesznek

2012. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!