Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentekési lapot hol lehet...

Norka22 kérdése:

Jelentekési lapot hol lehet beszerzni?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni hogy jelentkezési lapot valóban be lehet szerezni papírboltban? Ahhoz adnak borítékot is igaz?? És az kerül 9000ft ba?vagy majd a feladás a postán? Valaki aki csinált ilyet írjon legyen szíves! köszönöm!

2012. febr. 11. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Könyvesboltban lehet megvenni a tájékoztató könyvet és abban van 2 db jelentkezési lap. Papírboltban biztos nincs. A könyv azt hiszem 2000Ft körül van. A borítékban van maga a jelentkezési lap és egy sárga csekk. Akkor kell a sárga csekkre 9000-et írnod, ha csak 3 helyre jelentkezel...ha többet is megjelölsz, akkor minden egyes helyért 2000-et rá kell fizetned. Szóval maga a jelentkezés kerül alapesetben 9000Ft-ba. A feladást fontos h ajánlottként legyen, mert akkor tuti odaér az Oktatási Hivatalba. Hogy egy ajánlott levél feladás mennyibe kerül, pontosan nem tudom.


Lehet még az egyetem tanulmányi osztályán is kérni lapot! (én ott kértem és ingyen adtak is 2 db-ot)

2012. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huu köszi szépen a segítséget,és bármelyik egyetemen tudok kérni? mert Óváron lakon de Sopronba akarok jelentkezni,az ugy nem baj ugye? szóval elvileg Óváron is tudok kéni az Egyetemen? Mert ha 1 módom van rá nem szeretnék 2000ft ért könyvet venni! Igy is elég a 9000ft... köszönöm szépen a segítséget remélem még erre is válaszolsz! te jelentkeztél már?
2012. febr. 11. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz E-felvételin, az egyszerűbb.
2012. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a könyvben csak egy jelentkezési lap van
2012. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj be a legközelebbi tanulmányi osztályra,elvileg minden egyetemen lehet kapni, ha csak el nem fogyott. Az tök mindegy a jelentkezés szempontjából, h honnan kéred a lapot. Igen én már kitöltöttem és fel is adtam.
2012. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, akkor most már a könyvben csak 1 lapot adnak...amikor 3 éve alapszakra felvételiztem, akkor 2-t adtak a tájékoztatóhoz.
2012. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenki bemegyek az Egyetemre és kérek,remélem lesz,ha minden kötél szakad veszek könyvet de jobb lenne nem venni! hát valószínű 3 éve méh jobban éltünk tudod:)) most már csak 1 van a könyvhöz válság van!:) ez ilyen :D Köszi mindenkinek!
2012. febr. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!