Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hiányszakma a csecsemő-és...

Hiányszakma a csecsemő-és kisgyermek ápoló szak?

Figyelt kérdés
Kb mennyi az esélye ezzel a szakmával munkahelyet találni? Érdemes beleölni a rengeteg pénzt az OKJ-s tanfolyamra?

2012. febr. 9. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostanság inkább csecsemőkből és kisgyermekekből van hiány. Amúgy meg minden komolyabb álláshoz diplomát kérnek.
2012. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egészségügyben itthon nem szabad dolgozni kedves kérdező! Fizetés nulla, megbecsülés nulla, itthon már az orvosi diplomával is kitörölheted a feneked kedves kérdező. Dolgozni persze dolgozhatsz, az ideális munkaerő nem hibázik napi 48 órában dolgozik, nem kér fizetést. Én amint végzek orvosként, itt hagyom ezt a Magyarország nevű szarkupacot. Én nem leszek rabszolga!
2012. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy állja meg magát a munkaerőpiacon ez a végzettség, de az biztos,hogy népszerű szakmát szeretnél tanulni. nekem csak 6(!) ismerősöm van aki ugyanezt kezdte tanulni érettségi után. ha már mindenképpen fizetsz,akkor miért nem egy diplomás, hasznosabb képzést fizetsz ki?
2012. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norka22 válasza:
szia szerintem is inkább diplomás dolgot tanulj tovább ha már ezt akarod akkor is,én is erre jelentkezem,és fizetős lesz mert levezőre megyek ha felvesznek de legalább diplomás leszek! is igaz semmiben se gondolkozz itthon menj ki dolgozni akár ezel a szakkal is! gyere Sopronba én is oda jelentkezem!!
2012. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiányszakma -
2018. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legalábbis bizonyos

megyékben

2018. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!