Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Támogatott OKJ-s tanfolyamokró...

Támogatott OKJ-s tanfolyamokról szeretnék többet megtudni. Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Üdv


Érdekelne, hogy hogyan miként lehet jelentkezni/elvégezni támogatott OKJ-s tanfolyamot? Evvel kapcsolatban érdekelne minden információ.


20 éves vagyok, műszaki Szakközépiskolában érettségis osztályban kezdtem el a tanulmányaimat. De csak a 9. és a 10.-osztály végeztem el. Utána elmentem dolgozni. Viszont már 4 hónapja munka nélküli vagyok. Most viszont szeretnék elvégezni valamilyen szakmát. Legszívesebben Villanyszerelőnek tanulnák. Megkérdeztem képző központokat, de egy ilyen szakma megszerzése kb 400 000Ft-ba kerül. Ekkora keretem pedig nincs rá sajnos.

Több helyről hallottam, hogy az első OKJ-s tanfolyam megszerzése támogatott. Viszont én nem igazán vagyok jártas ezekbe a dolgokba.

Ezért szeretnék megtudni többet erről a dologról. Hogyan kell intézni, mik a lehetőségek?

köszönöm



2012. febr. 7. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A tanfolyam (mindig)

fizetős

2019. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kivétel ha

munkaügyin keresztül tudod

megcisnálni

2019. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!