Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyiket jelölnétek, és...

Ti melyiket jelölnétek, és miért (elég egy szám is)?

Figyelt kérdés

Ti melyiket jelölnétek, és miért? Melyikkel tudok majd legjobban elhelyezkedni? Ti melyik sulit ajánljátok?


1. BGF - nemzetközi gazdálkodás

2. BME - nemzetközi gazdálkodás

3. ELTE - pszichológia


Egyáltalán nem lenne az álmom ez a szak, de ha nagyon muszáj:

4. BGF - kommunikáció és médiatudomány (ez csak végszükség esetén tényleg!!)


Az álmom a BGF lenne. BME-t annyira nem akarom, de a nemzetközi gazdálkodás szak vonzz leginkább. Ha tudjátok fejtsétek ki a véleményeteket!


2012. febr. 5. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rényleg ezekből kell feltétlenül választanom, akkor BGF ng. A többit az emlékeimből is kitörölném: a BME nem ilyen képzésre való, az ELTE-n aktasztrófa a pszichológia, a kommunikáció szak meg semmire nem jó, legalábbis nem arra, amire az odajelentkezők használni szeretnék..
2012. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bme-n.g. bgf:nekem célom volt az egyetem tehát nem a főiskola, többet érsz vele pszichológia Elte sztem az Elte neves egyetem de ez nem vonzza magával h olyan jó is...

tavaly végeztem a Corvinuson közgazdászként mind az 5 év szuper volt!

2012. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval, talán a BME-ről nincs ilyen lesújtó véleményem, szóval az első 2-t ilyen sorrendben írnám be helyetted.
2012. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó:

ööö akkor 1. helyre tennéd BME-t, vagy a BGF-et tennéd 1. helyre? (bocsi, nem egyértelmű amit írtál)

2012. febr. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!