Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van az e-felvivel? Junius...

Mi van az e-felvivel? Junius 1-je van de a bizonyítványaimat még mindig nem tudom feltolteni mert hibát ír ki.

Figyelt kérdés

Bezzeg areg. levélben azt írták hogy a bizonyítványokat junius 3-ig potoljuk. Hát hogy a fenébe potoljam ha nem engedik?

Valaki másnak is vannak ilyen problémái?


2009. jún. 1. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

na igen,ez tök jó hogy megint meghalt a rendszer:S

hát figyelj én ma este még egyszer megpróbálom(eddig ezt a sz*** próbálgattam a hétvégén),ha nem megy holnap postára adom levélben és legyenek vele boldogok...

2009. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De én elektronikusan jelentkeztem , ezt ekkor is fel tudom kuldeni nekik fogják tudni? Igaz a hitelesítést is postán kuldtem.

De ha postán kuldom a felvi azonosítomat hová kell írni??

2009. jún. 1. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is elküldtem levélben inkább...mert e-felvi meghalt...:S

Írj mellé egy levelet, amiben benne van a felvételi azonosítód, az OM azonosítód, a személyes adataid:)

De ez le van írva a reglevélben is:)

Ha végre megjavul e-felvi, azért feltöltöm oda is a dolgokat:D

2009. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben járok én is, ezért ma megérdeklődtük telefonon. Azt mondták, holnap már menni fog a feltöltés, szóval semmi lemaradás nem lesz. Na majd látjuk.
2009. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát csak nem akkartam gubancot és elkuldtem postán nem fog megolni az a 105ft de biztosan fel is fogom tolteni a holnapi nap alkalmával ha fog mukodni remélem biztos ami biztos jobb 2x mint 1x se

Nemigaz? :D

2009. jún. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!