Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy patológus mennyit keres?...

Egy patológus mennyit keres? S ha az szeretnék lenni szerintetek hova érdemes jelentkezni? és milyen tantárgyak kellenek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Közalkalmazotti bértábla szerint nem keres túl sokat. Borravalóra meg nem is lehet számítani...az orvosi egyetemre kell jelentkezni /Általános Orvosi Kar/.
2012. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a közalkalmazotti bértábla szerit kapja a fizut. Egyébkén az elsővel nem értek egyet:D Én is sokáig ebben a hitben éltem, de aztán orvos unokatesóm mondta, hogy a patológus ismerősei mindig jól éltek. Pl. a nődokik jó pénzt fizetnek azért, hogy minél gyorsabban megnézzék a citológiákat...
2012. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Egyébként kérdező, szerinted mivel foglalkozik egy patológus? Miért szeretnél az lenni?
2012. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A patológia sajnos sosem tartozott az állandó hálapénzes melóhoz. Akinek megadatott, az a szerencsésebbje. Egyébként az a patológus van még jobb helyzetben anyagilag, akinek van temetkezési bt-je például.

2012. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De neki rezidens patológus ismerősei voltak. Vhogy mindig csurrant cseppent vmi.
2012. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint na...szóval rezidensek voltak vagy legalábbis még nem szakorvosok.
2012. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindig is vonzott az orvostudomány, de sokszor van, hogy egy ember viselkedése személye befolyásolja a vele való viselkedésem. És ez ugyan morbidul hangzik, de ott nem befolyásolna semmi ilyen. Meg valamiért mindig is vonzott ez a terület.
2012. febr. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!