Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg nyerhetek + 2 félévet?

Tényleg nyerhetek + 2 félévet?

Figyelt kérdés

A régi rendszerben (osztatlan) elhasználtam 2 félévet egy tanári szakon, államilag támogatottan. Most újra szeretnék felvételizni egy teljesen más szakra, és nagyon nem mindegy, hogy hány félévem van még.


A felvi.hu-ról letöltött tájékoztatóban találtam egy ilyet:


"Amennyiben 2006. március 1. előtt kezdett államilag támogatott tanulmányokat, de nem fejezte azt be és előreláthatólag nem is fogja, úgy e képzés nem számít be a támogatási időbe."


Ez akkor most azt jelenti, hogy az idei felvételi eljárásban ez a két félév nem növeli az elhasznált félévek számát? Korábban ugyanis ezt beleszámolták a támogatott időszakba. Merem remélni, hogy jól értelmezem ezt a dolgot. :)


2012. jan. 30. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem sem számít bele a támogatási időbe.
2012. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!