Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet megnézni a felvételi...

Hol lehet megnézni a felvételi ponthatárokat, a szeptemberben kezdődő képzésekhez?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy felvi.hu csak az a baj, hogy ott csak a februári van feltüntetve. Ebből kifolyólag sok képzéshez az van írva, hogy nem indul. Illetve a legtöbb helyen csak a mesterképzés van feltüntetve, ami pedig végképp nem érdekel, mivel egyáltalán nem érint. Csak kevés helyen láttam feltüntetve a pontszámot az alapképzésekhez, amiből következtethetek arra, hogy nagyjából ennyi lesz szeptemberben is.


Tehát nincs más megoldás, várni kell amíg kirakják?

De így hogy jelentkezzek, azt se tudom mennyi pontra lenne szükségem :S


2012. jan. 29. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A ponthatár a jelentkezők száma, azok pontszáma és a betölthető helyen függvényében kerül meghatározásra.

A keresztféléves eredményeket én nem tartanám mérvadónak.

2012. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a pontszámok a felvett hallgatók eredményei után lesznek meghatározva. nézd meg mennyi volt tavaly szemptemberben a ponthatár, 20 pontot simán számolj rá (ha gazdaságit néztél,akkor 50-et minimum),és kb annyi kell majd idén.. mondjuk egy közgazdásznak tavaly 400 pont kellett,idén 490 legalább, de angolra elég volt 400,idén talán 440...
2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!